İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

SCL-90-R tarama testini psikologlarla ücretsiz yap

SCL-90-R tarama testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Psikolog ofisi uzmanlarıyla görüşün.

Nedir Bu SCL-90-R Tarama Testi?

SCL-90-R Tarama Testi, psikolojik belirti tarama amacıyla geliştirilmiştir. Ruhsal Belirti Tarama Testi olarak da tanımlanan bu test, psikolojik rahatsızlıkları tespit etme konusunda son derece etkilidir.

SCL-90-R Tarama Testi ile Psikolojik Belirtilerin Bilincinde Olun

Hayatın birçok döneminde, bireylerin çeşitli psikolojik sorunlarla karşı karşıya kalması mümkündür. Bu hastalıkların bilincinde olmak, ilgili rahatsızlıklarla başa çıkabilmenin de ilk koşuludur. Bu amaçla geliştirilmiş SCL-90-R Tarama Testi ile psikolojik belirtilerinizin taranmasını sağlayabilir ve psikolojik rahatsızlıklarınızı önceden tespit edebilirsiniz. Tedavi süreci de doğal olarak bu tespitin beraberinde gelerek, çok daha sağlıklı bir hayatın kapılarını aralamak mümkün hale gelir.

Psikolog Ofisi ile SCL-90-R Tarama Testi

Psikolojik destek süreçlerinde daima yanınızda olan Psikolog Ofisi, sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosuyla aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için hazır ve nazırdır. Alanında deneyimli ve uzman psikologların kontrolünde gerçekleşen SCL-90-R sayesinde, hiçbir geçerliliği olmayan testlere elveda deyin. Psikolog Ofisi’nin sunduğu hizmet, tanı süreçlerinde büyük bir kolaylık sağlarken, tedavi konusunda da büyük fayda sağlayacaktır.

SCL-90-R Testi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan sonra veya ücretsiz hesap oluşturduktan sonra testinize başlayabilirsiniz.
2
Teste başlayın
Uzman eşliğinde ister sesli, ister görüntülü olarak teste başlamak üzere kısa bir süre içinde asistanımız sizinle iletişime geçecektir.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikolojik test nedir? ne işe yarar?
Psikolojik testler size yardımcı olabilmek için tasarlanan bilimsel ölçeklerdir. Psikologlar, danışanın durumunu belirlemek ve terapiye başlamak için gözlem yapmalarına yardımcı olmak amacıyla bu testleri kullanırlar.
Psikolojik testleri nasıl kullanabilirim?
Sizin için uygun olan testi seçtikten sonra teste başla butonuna tıklayın. Ardından asistanımız kısa bir süre içinde sizi uygun bir psikoloğa bağlayacaktır.
Kaç defa psikolojik teste girebilirim?
Olabildiğince çok sayıda kişiye ücretsiz destek verebilmemiz için giriş yapan her kullanıcı en fazla 2 farklı teste girebilir.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine