İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Yiğit Avuloğlu

Yiğit Avuloğlu

( 1 Değerlendirme)

psikolog seç
349 TL
30 Dakika
psikolog seç
349 TL
30 Dakika

Herkese merhabalar. Ben Psikolog Yiğit Avuloğlu. Lisans eğitimimi MEF Üniversitesinde tamamladım. Şu anda Klinik psikoloji yüksek lisansımın tez aşamasındayım. Psikoterapi seanslarımda şema terapi ve bilişsel davranışçı terapi yöntemlerini kullanıyorum. Uyku bozuklukları, yeme bozuklukları, beden algısı bozukluğu, anksiyete ve kaygı bozukluğu, narsistik kişilik bozukluğu, borderline kişilik bozukluğu, histerik bozukluklar, bipolar bozukluk, panik atak, depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, madde ve alkol bağımlılığı, Uçak yükseklik, hayvan ve bir çok çeşitli fobi türleri ve insan ilişkileri, LGBT+, çift ve cinsel terapi konularında da çalışıyorum. İngilizce dilinde terapi verebilmekteyim. Hayat iniş çıkışlarla dolu bir yolculuk, zaman zaman hepimizin yaşayabileceği bu problemleri sizinle beraber aşabilmek için buradayım. Terapi süreci Psikoloji biliminin etik ilkelerine uygun olarak düzenlenmektedir. Sağlıklı günler dilerim..

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

MEF ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Uyku bozuklukları, yeme bozuklukları, beden algısı bozukluğu, anksiyete ve kaygı bozukluğu, narsistik kişilik bozukluğu, borderline kişilik bozukluğu, histerik bozukluklar, bipolar bozukluk, panik atak, depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, madde ve alkol bağımlılığı, Uçak yükseklik, hayvan ve bir çok çeşitli fobi türleri ve insan ilişkileri, LGBT+, çift terapisi ve cinsel terapi.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
21.03.2023
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Sadece 1 seans ile bile farkındalığımı arttıran değerli psikoloğuma teşekkür ederim. Seanslarımın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.