İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Panik atak testini psikologlarla ücretsiz yap

Panik atak testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Panik atak durumunuzu test edin ve psikolog ofisi uzmanlarıyla görüşün.

Nedir Bu Panik Atak Testi?

Panik Atak Testi, panik bozukluk durumunuza dair bilgi edinebilmeniz amacıyla, 1995 yılında Bandelow tarafından geliştirilen bilimsel bir ölçektir.

Panik Atak Testi ile Panik Bozukluk Şüphesini Ortadan Kaldırın

Panik atak, birçok kişiyi etkileyen psikolojik bir durumdur. Panik ataklar birkaç dakikadan birkaç saate kadar uzayabilirken, bu durum kişide yoğun kaygı ve fiziksel belirtilere de neden olur. Özellikle de bu tip atakları yaşayan bireyler, akıllarında daima ‘’acaba benim durumum panik bozukluk mu?’’ şüphesini taşıyabilirler. Panik Atak Testi ile panik bozukluk şüphesine bir son verin. Artık panik bozukluk durumunuza dair çok daha net bilgiler edinmeniz mümkün!

Psikolog Ofisi’nin Panik Atak Testi ile En Doğru Sonuçlar

Panik ataklar nedeniyle, bireylerin gündelik rutinleri ve sosyal ilişkileri olumsuz etkilenebilir. Psikolog Ofisi’nin deneyimli ve uzman kadrosu, bütün psikolojik destek süreçlerinde yanınızda olduğu gibi, Panik Atak Testi ile de aklınızdaki şüpheleri ortadan kaldırmak için hazır!

Psikolog Ofisi’nin en doğru sonuçları veren Panik Atak Testi ile panik bozukluk durumunuza dair tutarsız sonuçlar veren testlere elveda deyin. Alanında uzman ve deneyimli psikologların desteğiyle, panik bozukluğa dair farkındalığınızı arttırın.

Panik Atak Testi Puanlaması Neyi İfade Eder?

Uzman psikologlarımız eşliğinde yapılan testte almış olduğunuz puanlar, panik bozukluk durumunuza dair fikir verir. Panik Atak Testi ile alabileceğiniz puanların değerlendirmesini ise şu şekilde ifade edebiliriz:

  • 0-8 Puan: Semptomlar panik bozukluk tanısı için yeterli değil
  • 9-18 Puan: Hafif düzeyde panik bozukluğu
  • 19-28 Puan: Orta düzeyde panik bozukluğu
  • 29-39 Puan: Şiddetli panik bozukluğu
  • 40 ve üzeri: Çok şiddetli panik bozukluğu
Panik Atak Testi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan sonra veya ücretsiz hesap oluşturduktan sonra testinize başlayabilirsiniz.
2
Teste başlayın
Uzman eşliğinde ister sesli, ister görüntülü olarak teste başlamak üzere kısa bir süre içinde asistanımız sizinle iletişime geçecektir.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikolojik test nedir? ne işe yarar?
Psikolojik testler size yardımcı olabilmek için tasarlanan bilimsel ölçeklerdir. Psikologlar, danışanın durumunu belirlemek ve terapiye başlamak için gözlem yapmalarına yardımcı olmak amacıyla bu testleri kullanırlar.
Psikolojik testleri nasıl kullanabilirim?
Sizin için uygun olan testi seçtikten sonra teste başla butonuna tıklayın. Ardından asistanımız kısa bir süre içinde sizi uygun bir psikoloğa bağlayacaktır.
Kaç defa psikolojik teste girebilirim?
Olabildiğince çok sayıda kişiye ücretsiz destek verebilmemiz için giriş yapan her kullanıcı en fazla 2 farklı teste girebilir.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine