İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Dikkat dağınıklığı testini psikologlarla ücretsiz yap

Dikkat dağınıklığı testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Dikkat seviyenizi test edin ve psikolog ofisi uzmanlarıyla görüşün.

Nedir Bu Dikkat Dağınıklığı Testi?

Dikkat Dağınıklığı Testi, odaklanma konusunda güçlük çeken bireylerin ne ölçüde dikkat dağınıklığı veya eksikliği olduğunu ölçmek için geliştirilmiş bir testtir. Yapılan testte almış olduğunuz puanlar, dikkat eksikliği yaşayıp yaşamadığınıza dair bilgi verir. Sonuçların istisnaları mevcut olsa da, genel anlamda bu test ile eksikliğin tespiti ve buna uygun tedavi süreci çok daha kolay hale gelir.

Dikkat Dağınıklığı Testi ile Belirsizliklere Son Verin

Sağlıklı bir şekilde odaklanabilmek, yaptığımız birçok işte başarıyı beraberinde getiren önemli bir unsurdur. Okulda, evde, iş yerinde… Kısacası hayatın her noktasında, odaklanabilmek büyük önem teşkil eder. Dikkat dağınıklığı yaşayan bireylerin ne yazık ki hayat kaliteleri olumsuz etkilenir. İş yaparken odaklanamaz ve bu yüzden iş yerinde düşük performans ortaya koyarlar. Okulda derslere odaklanamazlar. Yeni bir şey öğrenme konusunda büyük güçlük çekerler. Zira kısa süre içinde dikkatleri dağılır.

Bu gibi sıkıntılarla hayatına pranga vurulmuş hissine kapılan bireyler, soru işaretleriyle dolu bir hayat yaşamaya başlarlar. Dikkat Dağınıklığı Testi, bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Zira bu test sayesinde dikkat dağınıklığınızın ne ölçüde olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuca bağlı olarak, en hızlı şekilde tedavi sürecine başlayabilir ve hayat kalitenizi ciddi düzeyde düşüren bir rahatsızlıktan kurtulmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Psikolog Ofisi ile Dikkat Dağınıklığı Testi

Kaliteli, deneyimli ve uzman kadrosuyla Psikolog Ofisi, her türlü psikolojik destek sürecinde yanınızdadır. Psikolog Ofisi’nin aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmak için sunduğu Dikkat Dağınıklığı Testi ile dikkat eksikliği yaşayıp yaşamadığınızı en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Psikolog Ofisi’nin alanında uzman psikologlarla gerçekleştirdiği Dikkat Dağınıklığı Testi sayesinde, tutarsız ve belirsiz sonuçlar veren diğer testlerle vedalaşabilirsiniz.

Dikkat Dağınıklığı Testi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan sonra veya ücretsiz hesap oluşturduktan sonra testinize başlayabilirsiniz.
2
Teste başlayın
Uzman eşliğinde ister sesli, ister görüntülü olarak teste başlamak üzere kısa bir süre içinde asistanımız sizinle iletişime geçecektir.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikolojik test nedir? ne işe yarar?
Psikolojik testler size yardımcı olabilmek için tasarlanan bilimsel ölçeklerdir. Psikologlar, danışanın durumunu belirlemek ve terapiye başlamak için gözlem yapmalarına yardımcı olmak amacıyla bu testleri kullanırlar.
Psikolojik testleri nasıl kullanabilirim?
Sizin için uygun olan testi seçtikten sonra teste başla butonuna tıklayın. Ardından asistanımız kısa bir süre içinde sizi uygun bir psikoloğa bağlayacaktır.
Kaç defa psikolojik teste girebilirim?
Olabildiğince çok sayıda kişiye ücretsiz destek verebilmemiz için giriş yapan her kullanıcı en fazla 2 farklı teste girebilir.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine