İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bipolar bozukluk testini psikologlarla ücretsiz yap

Bipolar bozukluk testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Bipolar bozuk durumunuzu öğrenin ve psikolog ofisi uzmanlarıyla görüşün.

Nedir Bu Bipolar Bozukluk Testi?

Mani, depresyon veya karma dönemlerle karakterize edilen bipolar bozukluk, kişide ciddi sıkıntıya yol açan psikolojik bir rahatsızlıktır. Bipolar bozukluğa dair şüphe duyan bireylere uygulanan Bipolar Bozukluk Testi, hastalığın tanı sürecini hızlandırmak için geliştirilmiş bir testtir.

Bipolar Bozukluk Testi ile Belirsizlikleri Ortadan Kaldırın

Hayat kalitesini ciddi düzeyde olumsuz etkileyen bipolar bozukluk, hem kadınları hem de erkekleri etkileyebilir. Hayatınızın belli bir döneminde bu rahatsızlıktan muzdarip olabilir, beraberinde sıkıntılı dönemlerden geçebilirsiniz. Özellikle de ‘’acaba bipolar mıyım?’’ tarzı soru işaretleri aklınızda yer etmeye başladığında, hayatınız çok daha sıkıntılı bir sürece girecektir. Bu gibi soru işaretlerinden kurtulmak ve tedaviye giden süreçte en önemli adımı atmak için, Bipolar Bozuk Testi yaptırabilirsiniz. Hastalığın tanı sürecinde son derece önemli veriler sağlayacak bu test ile en hızlı şekilde tedavi planını uygulamaya başlayabilirsiniz.

Psikolog Ofisi’nin Bipolar Bozukluk Testi ile En Doğru Sonuçlar

Psikolojik destek süreçlerinde daima yanınızda olan Psikolog Ofisi, bünyesinde bulunan kaliteli ve uzman psikologlar ile aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için hazır ve nazırdır. Alanında deneyimli ve uzman psikologların kontrolünde yapılan Bipolar Bozukluk Testi sayesinde, tutarsız ve gerçeği yansıtmayan sonuçlar içeren testlere elveda deyin. Artık en doğru bilgiye, en hızlı ve en tutarlı şekilde erişebileceksiniz. Bu sayede, psikolojik rahatsızlıklarınızı çok daha kolay bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz.

Bipolar Testi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan sonra veya ücretsiz hesap oluşturduktan sonra testinize başlayabilirsiniz.
2
Teste başlayın
Uzman eşliğinde ister sesli, ister görüntülü olarak teste başlamak üzere kısa bir süre içinde asistanımız sizinle iletişime geçecektir.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikolojik test nedir? ne işe yarar?
Psikolojik testler size yardımcı olabilmek için tasarlanan bilimsel ölçeklerdir. Psikologlar, danışanın durumunu belirlemek ve terapiye başlamak için gözlem yapmalarına yardımcı olmak amacıyla bu testleri kullanırlar.
Psikolojik testleri nasıl kullanabilirim?
Sizin için uygun olan testi seçtikten sonra teste başla butonuna tıklayın. Ardından asistanımız kısa bir süre içinde sizi uygun bir psikoloğa bağlayacaktır.
Kaç defa psikolojik teste girebilirim?
Olabildiğince çok sayıda kişiye ücretsiz destek verebilmemiz için giriş yapan her kullanıcı en fazla 2 farklı teste girebilir.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine