WEB SİTENİZİ MÜKEMMEL HALE GETİRMEK İÇİN 6 İPUCU

Psikologofisi.com’a üye olarak sahip olduğunuz mobil uyumlu web sitenizi dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde kolayca düzenleme imkanına sahipsiniz. Bu işlem herhangi bir sosyal medya hesabını bile yönetmekten daha kolaydır.
Bu makalemizde psikologofisi.com’da sahip olduğunuz web sitenizi 10 dakika içinde nasıl mükemmel hale getirebileceğinizi anlattık.
Web sitenizi mükemmelleştirerek dijital dünyanın olanaklarına kapılarınızı açabilmeniz için sizlere 6 kolay aşamayı listeledik.


1. Öncelikle ünvanınızı seçin ya da logonuzu yükleyin.Web sitenizi ziyaret eden danışanların ünvanınızı önemsediğini unutmayın. Yönetim panelinizden "Psikolog, Klinik Psikolog, Uzman Psikolog vb..." ünvanlardan size uygun olanı seçin ve kaydet butonuna tıklayın, hepsi bu kadar.
Eğer kendinize ait bir logonuz varsa yine yönetim panelinizden logonuzu kolayca yükleyebilirsiniz. Yaptığınız her değişiklik anında web sitenize yansıyacaktır.

2. Anasayfanıza güzel bir arka plan yükleyin.Web sitenizdeki anasayfanın arka planı tüm sayfayı kaplar. Böylece yükleyeceğiniz güzel bir arka plan görseli web sitenizi tamamen özgün ve farklı bir görünüme kavuşturur.
Ücretsiz ve telif hakkı olmayan kaliteli görseller indirmek isterseniz www.pexels.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede binlerce kaliteli arka plan ücretsiz olarak sizi bekliyor.


3. Hakkınızda bilgiler verin ve uzmanlık alanlarınızı yazın.Web sitenizi ziyaret eden danışanların amacının sörf yapmak değil, sizin hakkınızda bilgi almak olduğunu unutmayın. Serbest çalışan bir psikolog ya da klinik sahibi bir psikolog olun fark etmez. Hakkınızda bilgi edinip sizi tanımalarını sağlayacak her alanı mutlaka eksiksiz olarak doldurun.


4. Sanal pos ve SMS aktivasyonunuzu yapın.Danışanlarınıza internet üzerinden kredi kartları ile ödeme yapma kolaylığı sağlamanız için gerekli olan sanal pos altyapısı web sitenizde kullanıma hazır bir şekilde gelir.
Ayrıca danışanlarınıza özel günlerde ya da test sonuçları vb. konularda toplu ya da tekli sms gönderebileceğiniz sms modülü de yönetim panelinizde sizi bekliyor.
Hem sanal pos hem de sms özelliklerini kullanıyor olmak gayet prestijli bir duruştur. Bu özellikleri aktifleştirmek için yönetim panelinizin "Başvurular" sayfasını ziyaret edin ve başvurunuzu yapın.


5. Web sitenizden sorulan sorulara cevap yazmayı ihmal etmeyin.Web sitenizde, sizi internetten bulan potansiyel danışanlarınızın, soru sorabilmeleri için e-danışmanlık özelliği kullanıma hazırdır. Böylece hem potansiyel bir danışan ile iletişime geçmiş olursunuz hem de danışan adayınıza interaktif bir deneyim yaşatırsınız.
Size sorulan soruları takip edip cevaplamak için mutlaka vakit ayırın ve danışan adayınız ile iletişiminizi koparmayın.


6. Online psikologlar sayfası için başvurunuzu yapın.Psikologofisi.com'u her gün yüzlerce danışan adayı ziyaret ediyor. Biz de sistemimizi kullanan ve online olan tüm psikologları, başvurmaları halinde anasayfamızda listeliyoruz. Danışanların, isimlerini vermeden terapi alabildikleri bu sayfada siz de olmak ve yeni danışanlara ulaşmak isterseniz yönetim panelinize giriş yaparak aktivasyon menüsünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Şimdi ilk adımı atarak yönetim panelinize giriş yapın ve dijital dünyayı işinize entegre edin.

Online Psikologlar
konuşmak için hazır

  • Görüntülü, sesli ya da mesajlaşarak görüşün
  • 1 dakikada seansa başlayın
  • 69 TL'den başlayan fiyatlar
PSİKOLOGLA KONUŞ
Yorum yapın(Anonim olarak paylaşılır)
Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.